Chuchra blog

Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym sercem do tego co robię. Początkowo fotografię traktowałem jako hobby, jednak szybko ta sympatyczna znajomość przerodziła się w prawdziwe uczucie i dziś dumnie stwierdzam, że jest to moja miłość i pasja, ale też sposób na wyrażenie siebie, jako artysty.

Staram się zawsze, aby moja praca i wysiłek włożone w powierzone mi przez Was zadanie zaowocowały zatrzymanymi na zawsze wspomnieniami, uśmiechami i wzruszeniami. Największą nagrodą jest dla mnie to, kiedy po latach, przy niespodziewanym spotkaniu, moi klienci mówią, ze nadal wracają z uśmiechem do albumu ślubnego lub zdjęć z sesji fotograficznych

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym marki Canon, który jest zawsze zdublowany – daje mi to pewność, że awaria sprzętu nie wpłynie na ostateczny efekt sesji czy reportażu.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac w portfolio, a następnie do działu kontakt. Jednocześnie dziękuję za odwiedziny.

Referencje

"Świetna współpraca, Radek bardzo oddany swojej pasji, bardzo dobrze przygotowany, z mnóstwem pomysłów, do tego sympatyczna atmosfera! Pozowanie do zdjęć- czysta przyjemność!"
Ania
Miła współpraca. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Drugi raz też będzie Radek :)
Ola i Andrzej
Wrażenia przerosły moje oczekiwania. Dziękujemy radku za zdjęcia z wesela.
Kasia i Michał

Copyright (c) studio@radoslawchuchra.pl